Idź do
Sortowanie:

Kasa w SPN czynna krócej

Informujemy, że w dniu 12 i 19 kwietnia 2024 roku kasa SPN będzie czynna do godz. 14.30. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.
Idź do strony
Plakat z logo Parku, z tekstem "Informujemy, że dnia 29.03.2024r. (piątek)  Dyrekcja, biura i Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego będą NIECZYNNE. Jest to dzień wolny od pracy w zamian za Święto 06.01.2024r. przypadające w sobotę."

29.03.2024 Dyrekcja i Muzeum SPN nieczynne

Informujemy, że dnia 29.03.2024r. (piątek)  Dyrekcja, biura i Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego będą NIECZYNNE.
Idź do strony

Wyniki Konkursu na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego

Komisja Konkursu na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego oceniła i wybrała spośród 12 prac zwycięskie projekty.
Idź do strony

Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym

Przedwiośnie, pierwsze roztopy i odzywające się nocą puszczyki to niechybne znaki, że zbliża się jedna z najciekawszych nocy w Polsce. Po raz kolejny Słowiński Park Narodowy zaprasza do udziału w ogólnokrajowej akcji „Noc Sów”. Również w tym roku wydarzenie realizowane w naszym Parku odbędzie się aż trzykrotnie, w trzech różnych lokalizacjach.
Idź do strony
Grafika przedstawiająca trzy sowy na gałęzi, opracowana za pomocą programu Leonardo AI (sztuczna inteligencja).

Noc Sów

Wraz z nadejściem marca zapraszamy na kolejną odsłonę Nocy Sów w Słowińskim Parku Narodowym! Rąbka, Czołpino i Rowy to lokalizacje, gdzie spotkamy się odpowiednio 1, 9 i 15 dnia tego miesiąca. Początek wydarzenia o godzinie 18:00. Wstęp wolny.
Idź do strony
Plakat promujący Dziką Odyseję 2024 w Słowińskim Parku Narodowym

Dzika Odyseja - Ekspedycja Odkrywców 2024-2025 w Słowińskim Parku Narodowym

Zapraszamy na edukacyjne wydarzenie związane z rozpoczęciem Dzikiej Odysei – Ekspedycji Odkrywców 2024-2025. Już w tę sobotę, od Słowińskiego Parku Narodowego rozpocznie się kolejna wyprawa przez wszystkie dwadzieścia trzy parki narodowe w Polsce. Prowadzącym tę niezapomnianą przygodę jest Krystian Tyrański, podróżnik, miłośnik dzikiej przyrody, twórca ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Dzika Odyseja popularyzującej wyprawy do parków narodowych w ramach jednego wyzwania.
Idź do strony

Ferie ze Słowińskim Parkiem Narodowym 2024

Zapraszamy do udziału w Feriach ze Słowińskim Parkiem Narodowym – sprawdźcie koniecznie jak możecie być z nami:
Idź do strony

Powstanie Stowarzyszenia "Strefa Przybrzeżna"

„Strefa przybrzeżna” to stowarzyszenie samorządów gminnych, które założyło sześć nadmorskich gmin: gminy miejskie Ustka i Łeba oraz gminy wiejskie: Wicko, Główczyce, Smołdzino i Ustka. Stowarzyszenie ma wspomagać rozwój tej części wybrzeża Morza Bałtyckiego.
Idź do strony

Konkurs plastyczny dla seniorów

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na wykonanie grafiki Słowińskiego Parku Narodowego przedstawiającej krajobraz lub szczegół krajobrazu naszego Parku.
Idź do strony

Zaproszenie do udziału w konsultacjach

Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego w Łebie zaprasza na konsultacje społeczne „Jakie ma być nowe Muzeum w Łebie?”
Idź do strony

13.11.2023 Dyrekcja i Muzeum SPN nieczynne

W dniu 13 listopada 2023 r. (PONIEDZIAŁEK) Dyrekcja oraz Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego będą NIECZYNNE – dzień wolny od pracy za 11 listopada 2023 r. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.
Idź do strony

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia w Słowińskim Parku Narodowym

Brak wydarzeń w wybranym przedziale czasowym